Možnost platby kartou Dodání 3-5 dnů Více jak 212 průvodců

SUMMER SALE     15.6. - 11.8. sleva 20% na veškerý sortiment při uplatnění kódu SUMMER SALE

O nás

Společnost MARCO POLO slaví v roce 2021 své 30-leté výročí v České a Slovenské republice. Během těchto let Marco Polo určoval a zásadním způsobem ovlivňoval směr a vývoj v oblasti cestovních průvodců. Za tu dobu se podoba trhu významně měnila a také Marco Polo připravovalo a zlepšovalo svůj koncept tak, aby vyhovoval potřebám svých klientů.

Díky modernímu přístupu a neustálému zlepšování dnes patří cestovní průvodce Marco Polo pro mnoho cestovatelů k základní výbavě při plánování jejich cest, tak i při cestách samotných. Na stále rostoucí „rodinu“ našich uživatelů jsme právem hrdí.

I pro naše jubileum jsem připravili několik novinek: nová moderní kartografie, rozšíření naší nabídky o nové destinace a nové tituly v sérii Spirallo a Dumont a v neposlední řadě i nové „Jubilejní“ atraktivní ceny.

Náš cíl je přinést pro Vás časově aktuální a široký sortiment našich cestovních průvodců, kde kvalita je pro nás na prvním místě.

Přejeme Vám, aby užívání našich průvodců a jejich kvalitní informace, zpříjemnily vaše cesty po celém světe v jakékoliv situaci.

Váš tým MARCO POLO

  • Společnost Marco Polo s.r.o. je napsáno v obchodním rejstříku , vedeného Městským soudem v Praze , oddíl C , vložka 73050 , IČO: 26132681,adresa :  Marco Polo s.r.o , Šárecká 1063/32 , Dejvice, 160 00  Praha 6,tel : 605 245 402 , mairs@mairs.cz