Možnost platby kartou Dodání 3-5 dnů Více jak 212 průvodců

Dobré rady na cesty s dětmi

9783770184903 / 
EAN: 9783770184903
Rozměry: 15.0 x 20.0 cm
Počet stran: 144
Měřítko: life hacks

Podrobnosti

Jak zachrání dovolenou sáček se zipem

O užitečných tipech a báječných zážitcích

Jakmile se ozve volání dálek, už vyrážíme se svými ratolestmi do širého světa. Plyšový méďa jede samozřejmě také! Konečně můžeme hodit všechny starosti za hlavu a zase jednou strávit čas jen spolu, bez práce a bez školy.
To bude paráda!
Obvykle ale nic nejde tak hladce, jak si to člověk představuje.
Na letišti jsou dlouhé fronty, dětem se v autě dělá špatně a jako by toho nebylo málo, ještě se přidají žaludeční křeče z příliš ostrých jídel a úpal z prudkého slunce. Zážitky, jimž se s chutí zasmějeme na rodinných oslavách v následujících letech. Ale o odpočinkové dovolené pro rodiče tu nemůže být ani řeči. Co teď opravdu naléhavě potřebujeme, je pěkně napěchovaná kouzelná krabička plná tipů na přežití a spousty triků a vychytávek, které nám cestování s dětmi usnadní.
Otázky, které nás zajímají, se opakují ve všech rodinách: Jak najít ubytování vhodné pro celou rodinu? Jak přežít dálkový let s malými dětmi? Jak můžeme udělat jízdu autem více zajímavou? A co dělat, když v prázdninovém resortu chybí dětská postýlka s ohrádkou?
V tomto svazku naleznete odpovědi na všechny tyto otázky bez ohledu na to, zda jste se vydali na cestu letadlem, vlakem nebo autem.
Aby se příští rodinná dovolená stala příjemným zážitkem, na který budou ještě po letech rádi vzpomínat všichni účastníci.